Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O ile dobrze sobie przypominam Grzegorz Szarek Schetyna twierdził, że opozycja jest totalna więc może totalnie nie chcą otrzymać pieniędzy? Opozycja tak bardzo często i chętnie biega z każdą sprawą do Brukseli, może i tym razem warto się tam wybrać, prosić, klepać po ramieniu, błagać i poniżać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz wypowiadać się za wszystkich mieszkańców, zapewne w Lublinie mieszkają także ludzie myślący i uważają inaczej niż Ty. Co do płaczu myślę, że jest odwrotnie. Przypomnij sobie najpierw KOD, wolne sądy, tęczowych, strajk kobiet - ileż tu było płaczu... Jaka ta Polska straszna i nietolerancyjna, bez praworządności, chyba tylko w tym momencie prezydent Europy Pan Tusk we własnej osobie na białym koniu może wyzwolić nasz cierpiący naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście takiej władzy to macie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedział słynne "ch z tą polską wschodnią " ???  Wszystkie inwestycja na wschodzie były kasowane - kodziarskie lemingi zapomniały ???
Kłamiesz. S17, S19 i wiele innych dróg zostało przygotowanych (przetargi, projekty, finansowanie) przez poprzednią ekipę. PiS nie mógł tego zatrzymać, choć prace przy S19 opóźniał, jak mógł, żeby tylko się pokazać przed wyborami, że to niby ich zasługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pewnym sensie, jest to korupcja. Oczywiście nie patrząc oczami tych którzy te pieniądze dostaną. PiS robi wszystko na "besczela" nie zważając na krytykę opinii publicznej. Uważali na lekcjach w porozumieniu centrum,itp.
Oczywiście, że to korupcja. Na to są paragrafy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniędz nie śmierdzi. Głupcy, nie głosowaliście na Zjednoczoną Prawicę to tracicie. Proste. PiS będzie dzięki tej metodzie rosnąć, z wyborów na wybory będzie przybywać wyborców. Następnym razem powinni zagłosować tylko na jedną partię i na jedną opcję. Tak do Rad, jak i na Prezydentów.
Ja powiedziałbym inaczej - generalnie to właśnie głupcy głosowali na ZP. A PiSowi poparcie nareszcie spada, bo coraz więcej jego wyborców dostrzega, jacy to nieudacznicy. Którzy w dodatku kompletnie w nic nie inwestują, jedynie opowiadają, jakie to cuda zrobią. Ale to mrzonki, które albo nie zostaną zrealizowane (CPK), albo zdewastują środowisko i zwracać się będą przez tysiąc lat (przekop Mierzei).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....tak sobie wybraliśmy nawet, jeśli nie wszyscy z nas oddali glos na te zakompleksione pis-kanalie. Ale nie warto się tym przejmować i nadal żyć na własny rachunek. Jedyny wysiłek przeze mnie wkładany obserwacje zachowań społecznych polega na wyostrzeniu swojej ostrożności w kontaktach z ludźmi mi nieznanymi. Kilkanaścioro doniedawna uważanych za znajome osób obłożyłem ostracyzmem towarzyskim wykluczając głupków z życia towarzyskiego we wszelkich formach. Po prostu nie ma już pożyczania pieniędzy, podpowiadania, jak cos tam załatwić lub w ogóle darzyć życzliwością. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy np. moja małżonka z racji obowiązków zawodowych jest zmuszona widzieć te prymitywne facjaty, ale zachowując wszelkie formy profesjonalizmu sprawę załatwia zgodnie z rutynami bez jakiegokolwiek zaangażowania. W moim wypadku, z racji osiągniecia już wieku emerytalnego, nie istnieje potrzeba spotykania nieprzychylnych rozumowi istot rodzaju ludzkiego. Chociaż z tą "ludzkością" chyba poważnie przesadziłem. Ale nie wypada na forum publicznym określać ich mianem "nobody person".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....tak sobie wybraliśmy nawet, jeśli nie wszyscy z nas oddali glos na te zakompleksione pis-kanalie. Ale nie warto się tym przejmować i nadal żyć na własny rachunek. Jedyny wysiłek przeze mnie wkładany obserwacje zachowań społecznych polega na wyostrzeniu swojej ostrożności w kontaktach z ludźmi mi nieznanymi.  Kilkanaścioro doniedawna  uważanych za znajome osób  obłożyłem ostracyzmem towarzyskim wykluczając głupków z życia towarzyskiego we wszelkich formach. Po prostu nie ma już pożyczania pieniędzy, podpowiadania, jak cos tam załatwić lub w ogóle darzyć życzliwością. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy np. moja małżonka z racji obowiązków zawodowych jest zmuszona widzieć te prymitywne facjaty, ale zachowując wszelkie formy profesjonalizmu sprawę załatwia zgodnie z rutynami bez jakiegokolwiek zaangażowania. W moim wypadku, z racji osiągniecia już wieku emerytalnego, nie istnieje potrzeba spotykania nieprzychylnych rozumowi istot rodzaju ludzkiego. Chociaż z tą "ludzkością" chyba poważnie przesadziłem. Ale nie wypada na forum publicznym określać ich mianem "nobody person".
 i kto tu jest kanlia ? żądasz szacunku a innych jak traktujesz?  to działa w dwie strony 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego początku mówię, ze to wyjątkowo mściwa i wredna sekta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech chołota widzi że nie głosując na nas dużo oj bardzo dużo tracą a przecież mówiliśmy grzecznie prosiliśmy głosujecie na nas nie wybrali opozycję to niech teraz opozycja im daje bo od nas załamanego grosza nie dostaną bo i z niby jakiej racji i na jakiej podstawie mają tę kasę dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS stosuje stare SBeckie metody: jednych przekupi, innych zastraszy bo ich musi być na wierzchu, choćby wbrew wszystkim !
 A kto ciebie tak zastraszył, że piszesz same głupoty? W miejscowościach, gdzie PiS nie rządzi, ale włodarze potrafili wypełnić wnioski, pieniążki dostali. Ale jak się jest niemotą, to ino skowyt zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwe praktyki, rodem z bananowych republik. Tak jakby mieszkańcy Lublina, Puław, Białej, Kraśnika, Biłgoraja i reszty miejscowości nie płacili w ogóle żadnych podatków. PiS się w końcu doigra, na własną prośbę.
 Miej pretensje do swoich samorządowców, że nie potrafili z sensem druku wypełnić. Ot, tacy "fachowcy" z POKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedział słynne "ch z tą polską wschodnią " ???  Wszystkie inwestycja na wschodzie były kasowane - kodziarskie lemingi zapomniały ???
Kłamiesz. S17, S19 i wiele innych dróg zostało przygotowanych (przetargi, projekty, finansowanie) przez poprzednią ekipę. PiS nie mógł tego zatrzymać, choć prace przy S19 opóźniał, jak mógł, żeby tylko się pokazać przed wyborami, że to niby ich zasługa.
 Tyto dawno z Polski wyjechałeś i wcale nie wiesz, co się tu dzieje? A może łżesz w nadziei, że nikt się nie zorientuje w twoim kłamstwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedział słynne "ch z tą polską wschodnią " ???  Wszystkie inwestycja na wschodzie były kasowane - kodziarskie lemingi zapomniały ???
Kłamiesz. S17, S19 i wiele innych dróg zostało przygotowanych (przetargi, projekty, finansowanie) przez poprzednią ekipę. PiS nie mógł tego zatrzymać, choć prace przy S19 opóźniał, jak mógł, żeby tylko się pokazać przed wyborami, że to niby ich zasługa.
Tyto dawno z Polski wyjechałeś i wcale nie wiesz, co się tu dzieje? A może łżesz w nadziei, że nikt się nie zorientuje w twoim kłamstwie?
Ja potrafię udowodnoć to, co napisałem, a ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, poker, zabrakło ci argumentów, gdy ja dysponuję faktami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...